Системній фунгицид Бенелус 1 л

Системній фунгицид Бенелус 1 л ##от компании## Агролюкс Маяк - ##фото## 1
1 008 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Бенелус™ КЕ

Діюча речовина: ципродиніл, 187,5 г/л + тебуконазол, 125 г/л

Призначення препарату:
Бенелус™ – фунгіцид системної дії для контролю парші, борошнистої роси та філостіктозу в насадженнях яблуні та захисту винограду від мілдью, оїдіуму та сірої гнилі.

Пакування: 1 л

Дата виготовлення: зазначено на упаковці
Номер партії: зазначено на упаковці

Гарантійний термін зберігання: 2 роки у невідкритій та неушкодженій заводській упаковці за відповідних умов зберігання за температури від +5˚С до +30˚С.

Механізм дії препарату:
Системна фунгіцидна дія препарату базується на поєднанні механізмів дії двох різних діючих речовин: тебуконазолу, який порушує біосинтез стеринів в організмі грибів, зокрема синтез ергостерину, інгібуючи цим подальше видовження ростових трубок, диференціацію клітин і ріст міцелію у патогенів, а також ципродинілу, який інгібує біосинтез метіоніну, запобігає проникненню і росту міцелію в рослинних тканинах. Фунгіцид швидко проникає в тканини рослин та переміщується акропетально та частково трансламінарно. Препарату властива захисна і лікувальна дія.

Сумісність з іншими препаратами:
Можливе використання фунгіциду Бенелус™ у бакових сумішах з іншими фунгіцидами та інсектицидами. Обов’язково рекомендується проводити попередній тест на фізико-хімічну сумісність препаратів, що змішують. Не суміщується з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію.

Приготування та норми витрати препарату, робочого розчину:
Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату при працюючій мішалці додають в заповнений до половини водою бак оприскувача, а потім доливають  бак водою до кінця.
Рекомендована норма витрати робочого розчину для застосування на яблуні – 500-1000 л/га залежно від віку та фази розвитку насаджень, винограді – 500 -1000 л.
 

Культура

Норма витрати препарату

л/га

Шкідливий об'єкт

 

Спосіб, час обробки, обмеження

 

Максимальна кратність обробок

Яблуня

1,0 – 1,2

Парша, борошниста роса, бура плямистість (філлостиктоз), плодова гниль

Обприскування в період вегетації культури

2

Виноград

0,8 – 1,6

Мілдью, оїдіум, сіра гниль

Обприскування в період вегетації культури

1

Рекомендації щодо застосування:
Першу обробку препаратом проводять на ранніх стадіях інфікування, наступні обприскування – з інтервалом 7-10 днів, враховуючи погодні умови і ризик ураження культури тією чи іншою хворобою. Для досягнення максимальної ефективності необхідно забезпечити рівномірне і достатнє покриття оброблюваних рослин робочим розчином препарату.
Кількість обробок залежить від погодних умов і фітосанітарного стану насаджень і складає максимально 2 обприскування за сезон на яблуні і 1 обприскування на винограді.
Строки виходу на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 дні, ручних – 7 днів.
Строк очікування до збору урожаю яблук, винограду – 30 днів.

Характеристики

Код товара
312606727
Страна производства
Украина
Препаративная форма
Концентрат суспензии