Семена петрушки Новас 250 гр Clause / Клоз

Семена петрушки Новас 250 гр  Clause / Клоз ##от компании## Агролюкс Маяк - ##фото## 1
563,80 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Призначення. Для свіжого ринку, переробки: консервування, засолювання, для сушіння і заморозки.
Якість плода. Великий розмір листя. Приємний справжній смак петрушки.
Рослина. Дуже сильна енергія росту. Черешки середньої висоти, виповнені, привабливі. Важка листова пластинка та черешок. Дружність росту.
Особливості. Найбільш популярна петрушка в Україні! Мін. 3 зрізи в основний сезон і при цьому розмір листя не зменшується. А з травня по жовтень легко зняти 5 урожаїв (5 кг/м2).

НОВАС ЛИСТОВА ПЕТРУШКА З ВЕЛИКИМ ГЛАДКИМ ЛИСТОМ.

Цей потужний сорт із дуже сильною енергією росту, великим розміром листа, приємним справжнім запахом петрушки. Рослина має інтенсивний зелений колір, який зберігається протягом усього періоду росту й не жовтіє. У петрушки черешки середньої висоти, важка листова пластинка. Дуже швидко регенерує після збирання. Можна зробити мінімум три зрізи в основний сезон і при цьому розмір листя не зменшиться. З травня до жовтня легко зняти 5 урожаїв. Дружність у зростанні завжди тішить виробників зелені. Петрушка використовується для свіжого ринку і переробки, для сушки і заморожування, при консервуванні, засолюванні. Високоякісне насіння петрушки гарантує успіх цьому сорту для вирощування у різних кліматичних умовах. Найпопулярніша петрушка в Україні!

Характеристики

Код товара
202374939
Производитель
Clause
Страна производства
Франция
Культура
Петрушка
Тип посадочного материала
семена посевные