Семена моркови Шантане F1 0,5 кг Clause / Клоз

Семена моркови Шантане F1 0,5 кг Clause / Клоз ##от компании## Агролюкс Маяк - ##фото## 1
1 634 ₴
Под заказ

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Призначення. Для вживання у свіжому вигляді, переробки і тривалого зберігання.
Якість коренеплоду. Тип Шантане. Довж. 12-13 см, діам. 35-50 мм. Дуже гладкі, конічної форми. Дуже вирівняні по довжині й за розміром. Насичений помаранчевий колір.
Рослина. Підходить для вирощування на всіх видах ґрунту, включаючи важкі чорноземи. Легко збирається в осінній період, коли можливі дощі.
Особливості. Популярний своєю високою врожайністю і високими смаковими якостями. Прекрасно зберігається близько 9 місяців. При цьому зберігає тургор і гарний зовнішній вигляд. Урожайний!
Стійкість. Помірна стійкість до цвітіння.

ШАНТАНЕ НАЙВІДОМІШИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ СОРТ МОРКВИ ТИПУ ШАНТАНЕ, СЕРЕДНЬОПІЗНЬОГО ТЕРМІНУ ДОЗРІВАННЯ.

Час достигання – 110-120 днів. Овоч має гладкі коренеплоди конічної форми, рівні за довжиною і розміром. Коренеплоди насиченого оранжевого кольору, довжиною 15-17 см, діаметром 35-50 мм. Сорт помірно стійкий до стрілкування. Цей тип популярний своєю високою врожайністю і смаковими якостями. Врожайність цього сорту на неполивних полях становить не менше 35 тонн з гектара. При дощовій погоді або інших типах поливу в умовах Півдня України врожайність близько 65 тонн/га. Насіння моркви Шантане можна вирощувати на всіх видах ґрунту, включаючи важкі чорноземи. Овоч легко збирається в осінній період, коли можливі дощі. Морква призначена для вживання в свіжому вигляді, для переробки і тривалого зберігання: прекрасно зберігається близько 9 місяців і при цьому має хороший тургор і гарний зовнішній вигляд.

Характеристики

Код товара
202304795
Производитель
Clause
Страна производства
Франция
Тип посадочного материала
семена посевные
Культура
морковь