Семена перца Геркулес F1 5 гр Clause / Клоз

Семена перца Геркулес F1 5 гр Clause / Клоз ##от компании## Агролюкс Маяк - ##фото## 1
1 378,10 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Призначення. Для вирощування в теплицях, плівкових тунелях, відкритому ґрунті. Лідер на переробку і заморозку. Дуже високий попит на ринку свіжих овочів. Добре зберігається й транспортується. Якість плода. 220-250 г (не рідкість 300 г). Стінка до 1 см! 10,5 х11,5 см. Зелений → насичений червоний. Рослина. Компактний габітус. Дружнє дозрівання плодів.Особливості. Найпопулярніший й універсальний! Солодкий. Дуже високий урожай: в ЗГ більше 3,5 кг з однієї рослини, в ВГ більше 1,5 кг червоного перцю з рослини. Неперевершений колір! Стійкість.HR: TMV / PMMoV :1-2 / PVY :0,1,1-2 / PepMoV.IR: CMV / Pc.

ГЕРКУЛЕС F1 СЕРЕДНЬОРАННІЙ СОЛОДКИЙ ПЕРЕЦЬ БЛОЧНОГО ТИПУ КУБОВИДНОЇ ФОРМИ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ У ВІДКРИТОМУ І ЗАКРИТОМУ ҐРУНТАХ.

Сорт має компактний габітус, дружнє дозрівання плодів. Розмір плодів 10,5х11,5 см, середня вага 220-250 г. (але не рідкість плоди і по 300 г). Овоч формує дуже високий урожай завдяки великим плодам із товстими стінками (5-7 мм, до сантиметра). У технічній стиглості перець має зелений, а в біологічній – насичений червоний колір. Тим не менше, і зелений, і червоний перець дуже солодкі на смак. Плід відрізняється хорошим зберіганням і транспортуванням. За рахунок високої якості товарної продукції, ранньостиглості солодкий перець користується дуже високим попитом на ринку свіжих овочів. Насіння солодкого перцю рекомендується вирощувати як в плівкових теплицях, так і у відкритому ґрунті. Геркулес F1 – лідер серед перців, призначених для переробки та заморозки. Плід стійкий до більшості хвороб перців. Найпопулярніший універсальний гібрид! HR: TMV – Вірус тютюнової мозаїки / PMMoV: 1-2 – Вірус плямистості перцю раси 1-2 / PVY: 0,1,1-2 – Вірус картоплі Y 0,1,1-2 / PepMoV – Вірус плямистості перцю. IR: CMV – Вірус огіркової мозаїки / Pc – Фітофтора.

Характеристики

Код товара
201712551
Производитель
Clause
Страна производства
Франция
Тип посадочного материала
семена посевные
Культура
перец
Степень созревания
среднеспелый
Дополнительно
высокая урожайность
Сорт Гибрид
гибрид