Матч 050 ЕС к. е. (4 мл) СИНГЕНТА / Syngenta

Матч 050 ЕС к. е. (4 мл) СИНГЕНТА / Syngenta ##от компании## Агролюкс Маяк - ##фото## 1
16 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Матч® — контактний препарат унікальної дії — інгібітор синтезу хітину комах. Діюча речовина — люфенурон. Препарат припиняє життєвий цикл розвитку комахи на стадії личинки при переході від одного віку до іншого. Також має овіцидний ефект (з відкладених яєць не відроджуються гусениці) та стерилізуючий ефект (самиці відкладають нежиттєздатні яйця, з яких не відроджуються гусениці). Препарат має високу ефективність проти бурого плодового кліща та побічну дію проти інших видів кліщів у саду, а також кліща-зудня на винограді. Термін застосування — початок відродження гусениць із яєць. Матч 050 ЕС к. е. гарантовано захищає рослину протягом 30 днів. Матч® знищує майже всі шкідливі організми на ділянках, водночас не впливає на корисні види ентомой акарифауни. Препарат належить до малотоксичних (ЛД50>2000 мг/кг). Не має негативного впливу на бджіл і довкілля. Завдяки його застосуванню суттєво зменшується кількість обприскувань інсектицидами за сезон. Максимальна кількість обробок — 2. Термін очікування після обробки: капуста, томати — 14 днів; яблуня, виноград — 30 днів.

ПАСПОРТ ПРЕПАРАТУ

Повна назва Матч 050 ЕС, к. е. Препаративна форма Концентрат емульсії Вміст діючої речовини 50 г/л люфенурону Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III Хімічна група Бензаміди Упаковка 4 мл (пакет)

ЗАСТОСУВАННЯ

Пакет 4 мл розвести в 5 л води для обприскування 1 сотки овочів. Для обприскування яблуні й винограду треба 2 пакети по 4 мл кожен розвести в 10 л води (на 1 сотку саду чи винограду).

Характеристики

Код товара
176740290
Производитель
Syngenta
Страна производства
Швейцария
Тип
неорганические
Вид
инсектоакарициды (уничтожение насекомых и клещей)
Действие на организм
кишечное (воздействие при приеме пищи)
Способ применения
опыливание (применение порошков, дустирование)
Форма выпуска
концентрат эмульсии
Упаковка
пакет
Препаративная форма
Водно-суспензионный концентрат